O nas

 

Doświadczenie i zaufanie naszych klientów

EXTRAWAKACJE.PL to internetowe biuro podróży, które od  1996 roku dzieli się z klientami swoim doświadczeniem w odkrywaniu różnych zakątków świata, dzięki temu staramy się precyzyjnie dobrać ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb! Naszym największym sukcesem są dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, których od ponad 20 lat wysyłamy na wymarzone wakacje.


Extrawakacje.pl to pewność profesjonalnej obsługi, która wynika z wieloletniej praktyki, niezawodności i zaangażowania w udany wypoczynek naszych klientów. Zebrane przez nas doświadczenia stały się najcenniejszym narzędziem naszej pracy. Stworzyliśmy serwis przyjazny klientom, oddając do Państwa dyspozycji wyszukiwarkę, która ułatwia swobodne przeglądanie, rezerwowanie i zakup ofert renomowanych biur podróży. 

W naszej ofercie znajdą Państwo oferty tylko renomowanych biur podróży. Extrawakacje.pl to gwarancja najlepszych ofert w najniższych cenach , a wszystko to pod jednym adresem bez konieczności wychodzenia z domu. Dziękujemy tym, którzy od lat korzystają z naszych usług i zapraszamy do kolejnych podróży!